O nás

Milí hostia, Vitajte v hoteli Stardust ****

Náš hotel je neoddeliteľnou súčasťou a dominantou centra mesta Nové Zámky. Je jednou z mála zachovalých historických budov, ktoré existujú dodnes. 

Práve Hotel STARDUST Vám ponúka pohodlný a luxusný pobyt v úplnom centre mesta, ktorý uspokojí každého zákazníka. Je situovaný na Komárňanskej ulici neďaleko od pešej zóny, na ktorej nájdete veľa butikov a kaviarní. 


Hoci sa hotel nachádza v centre mesta, jeho okolie nie je hlučné a preto vám v niektorej z pohodlných a klimatizovaných izieb poskytne ubytovanie pre nerušený oddych. Pre vlastné pohodlie si každý hotelový hosť môže regulovať klimatizáciu resp. vykurovanie priamo vo svojej izbe.

Hotel STARDUST Vám okrem jednolôžkovej a dvojlôžkových ŠTANDARD izieb taktiež ponúka jednolôžkovú a dvojlôžkové izby LUX , všetky izby Vám ponúkajú priestor pre oddych a leňošenie.

Pre náročných klientov máme k dispozícii dvojizbový apartmán s vlastnou vírivou vaňou, spálňou a obývacou časťou. Vychutnajte si naplno súkromie a priestor ktorý si zaslúžite. Kompletná rekonštrukcia priniesla luxus, komfort a nadštandardný interiér. Kvalifikovaný personál sa teší na vašu návštevu, pri ktorej si príde na svoje každý klient.


Rodičia s malými deťmi môžu využiť možnosť zapožičania detskej postieľky. Izby v prípade potreby vieme taktiež vybaviť i prístelkou pre deti do 15 rokov. Hotel Stardust Vám ponúka spolu 21 lôžok.


Naše služby

Ubytovanie je možné po 14.00 hod., uvoľnenie izby do 10.00 hod. Raňajky sú v cene ubytovania, podávajú sa formou menu v hotelovej reštaurácii, každý deň cez týždeň v čase od 7.00 do 10.00 hodiny a cez víkend od 8:00 do 10:00 hodiny.

Bezplatné parkovanie je možné na hotelovom parkovisku ktoré je monitorované kamerovým systémom. Hotel disponuje aj nonstop barom s herňou.

Naše izby sú komfortne vybavené a spĺňajú všetky požiadavky súčasnosti. Všetky izby sú nefajčiarske.

Budeme poctení Vašou návštevou.

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko